30. septembar 2021 Podkast: Kada porastem biću…CSR stručnjak

Beograd, 30. septembar 2021. godine
Kolping Društvo Srbije od jula meseca ove godine realizuje podkast pod naslovom „Kad porastem biću…“, sa idejom da informiše mlade o različitim aktuelnim radnim pozicijama.
U okviru svake epizode koje se realizuju jednom mesečno gosti podkasta pričaju o svom zanimanju i predstavljaju svoj karijerni put. U poslednje vreme sve više čujemo da kompanije promovišu održivost i društveno odgovorno poslovanje, i raspisuju konkurse za radne pozicije iz ovih oblasti, ali još uvek nismo sigurni (ili nam uopšte nije jasno) šta ustvari ovi koncepti podrazumevaju.
Ko može biti menadžer društveno odgovornog poslovanja jedne kompanije? Šta znači CSR specialist? Upravo su zato odlučili da u sledećoj epizodi podkasta „Kad porastem biću…“ razgovaraju o društveno odgovornom poslovanju, o tome šta znači raditi u CSR sektoru i kako ući u CSR vode.
U četvrtak, 30. septembra od 18h razgovaraju sa Milošem Paunovićem iz Nordeusa. Miloš će predstaviti svoju radnu poziciju, razgovaraće o tome šta znači biti CSR specialist, kako se edukovati za tu poziciju i koje su čari zanimanja iz oblasti društveno odgovornog poslovanja. Miloš je takođe i jedan od osnivača udruženja Razlivalište, pa će govoriti i o iskustvu kako je rad u nevladinom sektoru uticao na njegov karijerni put i profesionalni razvoj.
Priključite se preko live prenosa na kanalima društvenih mreža Kolping Društva Srbije na sledećem linku.
Sve najnovije vesti iz civilnog sektora u vašem inboksu! Prijavite se na naš bilten i budite obavešteni o najvažnijim dešavanjima.



